Zsolnay tálka, BM Korvin Ottó Kórház 1949-1969 aranyozott felirattal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-talka-BM-Korvin-Otto-Korhaz-1949-1969-aranyozott-felirattal-porcelan-kopasnyomokkal~II2579809
2579809
11209
413
Leírás: Zsolnay tálka, BM Korvin Ottó Kórház 1949-1969 aranyozott felirattal, porcelán, kopásnyomokkal, 9x13cm
: karap_norbert