Vegyes hiányos Zsolnay étkészlet, matricás porcelán, kopott, jelzett. https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Vegyes-hianyos-Zsolnay-etkeszlet-matricas-porcelan-kopott-jelzett~II2577154
2577154
11190
413
Leírás: Vegyes hiányos Zsolnay étkészlet, matricás porcelán, kopott, jelzett.
: tm