Porcelán Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2556209
11232
411
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett (halványan), erős kopásnyomokkal, d: 15 cm 2556212
11233
411
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett (halványan), erős kopásnyomokkal, d: 15 cm 2556222
11234
411
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan. m: 14 cm 2557870
11235
411
Zsolnay teáskészlet, 5db csésze, 6db, alj, 1db cukortartó, 1db tejszínes, 1db kanna. Jelzett, kopott. 2497356
11236
411
Zsolnay eozin mázas és csontszín porcelán nyaklánc medál, szövet láncon. Minimális mázhibával, jelzés nélkül, eredeti dobozával. 60 mm 2554505
11237
411
Zsolnay búzavirág mintás mokkás csésze aljjal 2db ,kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2433295
11238
411
4800
Zsolnay rózsaszín porcelán tálca. Matricás, jelzett, kopással. 39x16 cm 2557491
11239
411
Zsolnay pillangó- és virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 és 16 cm 2552494
11240
411
Zsolnay teáskanna és cukortartó, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. 2552492
11241
411
Zsolnay sótartó, szószos tál, levesestál, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. 2553907
11242
411
Zsolnay virágmintás mokkás készlet, kávés kiöntővel, cukortartóval, 4 db csészével, matricás, jelzett, kopott. 2524771
11243
411
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, szájpereménél sérült, kopásnyomokkal, m: 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft