Porcelán Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2523970
11305
411
36000
Antik japán Satsuma jellegű váza, kézzel festett fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, m: 46 cm 2523946
11306
411
Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 14 cm, XIX. század, kopásnyomokkal. 2523950
11307
411
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm. 2523940
11308
411
Antik Altwien teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, XIX. sz. első fele, fedele hiányzik, kopott, lepattanásokkal, m: 9,5, d: 18,5cm 2534211
11309
411
3800
Porsgrung porcelán tál, 2 db, levonóképes, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17 cm 2524784
11310
411
Neu-Wien 1928, porcelán dísztányér, jelzett, erősen kopott, d: 22 cm 2534178
11311
411
KPM porcelán asztali dísztál, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 32×24 cm 2539723
11312
411
Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm 2533012
11313
411
15000
Osztrák fajansz kaspó, plasztikus rózsákkal, jelzett, sérült, m:22cm 2506152
11314
411
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Don Quijote de la Mancha és hű társa Sancho Panza, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 25 cm 2446036
11315
411
Viktoria csehszlovák porcelán váza, irizáló réteggel, matrica: Jean-François Millet: Kalászszedők (1857) című festményével díszítve. Jelzett. Kopott. m: 30cm 2505081
11316
411
14000
Royal Dux porcelán fajdkakas figura, kézzel festett porcelán, apró csorba, jelzett m: 14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft