Porcelán Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2498704
11269
411
3 db Hollóházi porcelán sörös korsó fém tetővel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2532756
11270
411
Hollóházi matyó népviseletes férfi. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 30 cm 2532758
11271
411
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal30,5 cm 2532179
11272
411
Hollóházi egy személyes porcelán reggeliző készlet (1 tányér, 1 csésze, 1 alátét) matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, tányér d: 20 cm, alátét d: 17 cm, csésze m: 8 cm, d: 11 cm 2562155
11273
411
Hollóházi porcelán tálka és figura, 4 db, jelzett, kopásnyomokkal 2513672
11274
411
Hollóházi matricás porcelán tálka, jelzett, hibátlan, 20x16cm 2552598
11275
411
Hollóházi porcelán váza virág dekorral, kézzel festett, jelzett, repedéssel m: 25 cm 2561968
11276
411
Hollóházi porcelán liba, kézzel festet, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2524490
11277
411
Hollóházi porcelán Eduscho cukortartó doboz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2552538
11278
411
Hollóházi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16,5 cm 2520015
11279
411
Hollóházi porcelán Mélyépterv plakett 1948-1978. Matricás, jelzett, hibátlan. díszdobozban d: 8,5 cm 2498707
11280
411
2 db Hollóházi porcelán sörös korsó taxi felirattal, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft