Porcelán Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2556426
11196
411
Herendi Viktória mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzet, kopásnyomokkal, 17×16 cm 2556423
11197
411
Herendi Viktóra mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 23 cm 2556328
11198
411
100000
Herendi Viktória mintás, kosaras nyomott porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2556250
11199
411
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 16 cm 2553910
11200
411
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, sérült, kopott, m:12cm 2552613
11201
411
2db Herendi Viktória mintás miniatűr váza, erősen kopott, jelzett, m:8cm 2552540
11202
411
Herendi Viktória mintás 2db tálka, 2db miniatűr váza, jelzett, kopott, csorba. 2556247
11203
411
Herendi fácán mintás váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 19 cm 2553288
11204
411
Herendi porcelán só és borsszóró Fortuna étterem dekorral. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 6 cm 2506437
11205
411
Herendi virág mintás lámpatest sérült ernyővel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, nem kipróbált, m: 30 cm. 2523939
11206
411
Herendi 1941 virág mintás nagy méretű fedeles cukortartó, jelzett, kopásnyomokkal, madár csőrén lepattanás. M: 11 cm, d: 12cm 2523951
11207
411
Herendi virágmintás talpas kínáló tálca, kézzel festett porcelán, benyomott jelzéssel és festett festő névvel: Szabó Zsuzsa. Kopott, m: 8cm, d: 26x20 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft