Porcelán Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2539789
11172
411
Herendi aranyozott porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 9,5x9,5 cm 2520989
11173
411
28000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:21 cm 2552543
11174
411
Herendi macska / cica, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:5,5cm. 2552541
11175
411
Óherendi A hétmérföldes csizma óriása, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:5,5cm. gyűjtői ritkaság. 2552542
11176
411
Herendi kacsa, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:9cm. 2552547
11177
411
Herendi szarvas, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:9cm. 2552549
11178
411
Herendi 1943 igazmondó juhász, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:10cm. 2552552
11179
411
Herendi őzike, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:8cm. 2552559
11180
411
Herendi madár, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:5cm. 2552560
11181
411
Herendi madár, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m:6cm. 2518417
11182
411
24000
Herendi ZOVA mintás váza, jelzett, kopott, talpán csorba és ragasztás. m: 33cm 2552751
11183
411
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 12,5x8,5x5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft