Porcelán Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2532782
11208
411
Herendi hecsedli mintás váza, m: 20 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopásnyomokkal. 2532783
11209
411
Herendi hecsedli mintás váza, m: 14 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopásnyomokkal. 2561352
11210
411
Herendi Rotschild mintás porcelán lámpa test. Kézzel festett, jelzett, alja ragasztott, javított. 27 cm 2561212
11211
411
Herendi csipkebogyó mintás cukortartó. Kézzel festett, jelzett, rózsán apró lepattanás 13x11 cm 2561180
11212
411
Herendi virág mintás porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm 2433206
11213
411
6500
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm 2561876
11214
411
Herendi Rothschild mintás porcelán váza, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, m: 21,5 cm 2557393
11215
411
2db Herendi tálka, szív alakú Viktória mintás, ETON hamutál, kopásnyomokkal, d: cca. : 12cm 2556109
11216
411
Herendi zöld Apponyi mintás bonboniere és tojás, kopásnyomokkal, jelzett, 11x8cm és 11cm 2462054
11217
411
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2462052
11218
411
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2441042
11219
411
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft