Porcelán Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2516796
11244
411
Zsolnay eozin mázas vázácska, relief PÉCS 1974 felirattal, kopott, jelzett, m: 8,5cm 2553916
11245
411
Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopott, 7,5x7,5 cm 2441541
11246
411
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopottas, 10,5x10,5x6cm 2557590
11247
411
Zsolnay porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2524097
11248
411
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával m:12 cm 2562019
11249
411
Zsolnay pillangómintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, száján gyári domborulattal, m: 11 cm 2558432
11250
411
Zsolnay szendvicses tál, magyar címerrel, kopott, jelzett, 40,5x16cm 2552495
11251
411
3200
Zsolnay mokkás kanna és cukortartó, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. 2552612
11252
411
Zsolnay eozin békakirály, fajansz, kopásnyomokkal, koronáján sérülés, jelzett, m:8cm 2341068
11253
411
Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm 2561467
11254
411
Zsolnay porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13 cm 2554502
11255
411
Zsolnay búzavirág mintás kis kaspó,kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, d:12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft