Porcelán Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2479473
11425
411
Bavaria tálalók (levesestál, sültes tál, tortatál) Jelzett. Kopott. 2357491
11426
411
3 db aranyozott porcelán tányér, díszdobozban. Kína, Peking, Toledo d: 14,5 cm 2395995
11427
411
Walbazyc - Zbósnicki lengyel porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 13x13 cm 2378484
11428
411
Epiag mitológiai jelenetes porcelán dísztányér. Matricás, jelzett, hibátlan. 25 cm 2518596
11429
411
Lido feliratú porcelán hamutál, kopott, jelzett: Limoges, 16,5x20cm 2518590
11430
411
Air France feliratú porcelán hamutál, kopott, jelzett, 16x20cm 2518585
11431
411
Laurent Perrier feliratú porcelán hamutál, kopott, jelzett, 16x20cm 2398520
11432
411
Fajansz kinyitható gömb dísz, karácsonyfa dísz, ékszertartó. Kézzel festett, jelzés nélkül. hibátlan. d: 50 mm 2319230
11433
411
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm 2504004
11434
411
Kínai porcelán bonbonniere nagy méretű, jelzett, kopott d: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft