Porcelán Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2561842
11389
411
Dabenport England antik angol teáscsésze, mázalatti matricás fajansz, svájci életjelenettel, jelzett, minimális lepattanások, kopások, mázrepedések, csésze alján tűzrepedések jelzett, Anglia 1880 körül, m:5cm, d:13,5cm 2561851
11390
411
Antik teáscsésze, herendi jellegű, kézzel festett mintával, porcelán, jelzés nélkül, repedéssel, kopásokkal, m:7cm, d:13,5cm 2561857
11391
411
Szecessziós petróleumlámpa alkatrész (lámpatest), színesen festett fajansz, restaurált, kopott, m:12,5cm, d:13,5cm 2561860
11392
411
Szecessziós petróleumlámpa, fragmentum, színesen festett fajansz, fém felsőrésszel, üveg alsórésszel, kopott, mázrepedt, m:21cm, d:19,5cm 2562012
11393
411
Fekvő akt, fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, karcokkal h:30cm 2562378
11394
411
Ens porcelán rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 5,5 cm, d:12cm 2531129
11395
411
Wade English life teapots angol teás kanna rajzokkal. Matricás jelzett, hibátlan 13 cm 2531155
11396
411
2 db Gorodnicki porcelán kiöntő, 2 db. Retró Szovjet Matricás, jelzett, kis kopással, 12, 18 cm 2444596
11397
411
Limoges porcelán ragutál aljával, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, kopással d: 30 cm m: 20 cm 2405178
11398
411
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2555294
11399
411
Kalocsai porcelán korsó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2555340
11400
411
Virágmintás porcelán mustártartó kanállal, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kanál ragasztott, m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft