Zsolnay porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Zsolnay-porcelan-spaniel-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-11-cm~II2557590
2557590
11247
411
Leírás: Zsolnay porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: