Porcelán Tételek száma: 274
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2520994
11184
411
Herendi Viktória mintás áttört füles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 14x10x5 cm 2524778
11185
411
Herendi lámpa, kézzel festett porcelán, nincs kipróbálva, kopásnyomokkal, poros megkímélt állapotú ernyővel. m: cca. 42 cm (ernyővel) 2561217
11186
411
Herendi Viktória mintás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, sérült, ragasztott 13x11 cm 2561176
11187
411
Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, rózsán hiányok. d: 12 m 2527734
11188
411
14000
Herendi Viktória mintás, fedeles hamutartó, réz szerelékkel. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm 2557396
11189
411
Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere, rózsával. Mini csorbával a rózsán, mázrepedéssel. Kézzel festett, jelzett. d: 10 cm 2557395
11190
411
Herendi Viktória mintás levél formájú kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal 21x17 cm 2557386
11191
411
Herendi Viktória mintás szószos tál alja, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 26x21cm 2556444
11192
411
Herendi Viktória mintás porcleán bonbonniere, rózsával. Mini csorbával a rózsán, mázrepedéssel. Kézzel festett, jelzett. d: 7,5 cm 2556437
11193
411
30000
Herendi Viktória mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, kopott, m:18cm, d:20,5cm 2556434
11194
411
Herendi Viktória mintás háromágú gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, viasz maradványokkal. m: 23 cm 2556431
11195
411
Herendi 1943 Viktória mintás szószos tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedéssel 23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft