2db Herendi Viktória mintás miniatűr váza, erősen kopott, jelzett, m:8... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/2db-Herendi-Viktoria-mintas-miniatur-vaza-erosen-kopott-jelzett-m8cm~II2552613
2552613
11201
411
Leírás: 2db Herendi Viktória mintás miniatűr váza, erősen kopott, jelzett, m:8cm
: karap_norbert