Zsolnay pillangó- és virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Zsolnay-pillango-es-viragmintas-porcelan-vaza-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-~II2557491
2557491
11239
411
Leírás: Zsolnay pillangó- és virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 és 16 cm
: karap_norbert