Porcelán Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2545614
11247
410
Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, alsó peremén apró csorbával, m:11,5 cm (tervező:Sinkó András) 2543869
11248
410
Zsolnay eozin mázas tacskó figura. Jelzett, hibátlan. m: 8 cm 2387675
11249
410
3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kettőn kopással. d: 12,5 cm, 8,5 cm;11x7 cm 2551709
11250
410
Zsolnay eozin mázas női alakos váza, jelzett, alján repedéssel, m: 24 cm 2546038
11251
410
Zsolnay porcelán elefánt, eozin mázas, jelzés nélkül, apró mázrepedésekkel, 8,5x7 cm 2545437
11252
410
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó: Sinkó András (1901-1976)), kisebb kopásnyomokkal, a csőrén apró sérüléssel, 14x7,5 cm 2545431
11253
410
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázhibával, 8,5x6,5 cm 2524389
11254
410
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hiányos (csak 5 személyes), kopásokkal. 2550880
11255
410
Zsolnay eozin mázas pohár,(Kovács István terv.), jelzett, hajszálrepedéssel, a repedés mentén egészen apró lepattanásokkal, m: 8,5 cm 2547462
11256
410
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 4 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 5 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel, csorbákkal. 2547156
11257
410
Zsolnay porcelán pillangómintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm 2547158
11258
410
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft