Porcelán

Tételek száma: 227

Zsolnay porcelán kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, alsó peremén apró csorbával, m:11,5 cm (tervező:Sinkó András)
11247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zsolnay eozin mázas tacskó figura. Jelzett, hibátlan. m: 8 cm
11248.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kettőn kopással. d: 12,5 cm, 8,5 cm;11x7 cm
11249.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zsolnay eozin mázas női alakos váza, jelzett, alján repedéssel, m: 24 cm
11250.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
59
Zsolnay porcelán elefánt, eozin mázas, jelzés nélkül, apró mázrepedésekkel, 8,5x7 cm
11251.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Zsolnay porcelán madárpár, kézzel festett, jelzett (Sinkó: Sinkó András (1901-1976)), kisebb kopásnyomokkal, a csőrén apró sérüléssel, 14x7,5 cm
11252.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázhibával, 8,5x6,5 cm
11253.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zsolnay porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hiányos (csak 5 személyes), kopásokkal.
11254.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zsolnay eozin mázas pohár,(Kovács István terv.), jelzett, hajszálrepedéssel, a repedés mentén egészen apró lepattanásokkal, m: 8,5 cm
11255.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 4 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 5 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel, csorbákkal.
11256.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zsolnay porcelán pillangómintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11257.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
11258.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft