3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3-db-Zsolnay-buzavirag-es-pillango-mintas-talka-Kezzel-festett-jelzett-ketton-kopassal-~II2387675
2387675
11249
410
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: 3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kettőn kopással. d: 12,5 cm, 8,5 cm;11x7 cm
: nagy_andras