Porcelán

Tételek száma: 227

Herendi porcelán Horthy Miklós kormányzó büszt. Terv: Erdey Dezső. Fehér mázas, jelzett , hibátlan. 23 cm
11175.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Zsolnay historizáló díszkancsó, az Old-ivory sorozatból. Elefántcsontszín mázzal festett porcelánfajansz, reliefes díszítménnyel. Apró mázrepedések. Jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 2902-es formaszám. Zsolnay, Pécs, 1888 körül. m:29,5cm
11176.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
16
Zsolnay kopjás szivarváza, alapmázas fajansz, jelzés nélkül, Török János terv, repedt, mázrepedésekkel, m:34,5cm
11177.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
11178.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Herendi Viktória porcelán teás csésze, aljjal, 6 db + 1db leveles cukortartó. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal.
11179.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10
Herendi Viktória mintás 9db mélytányér d:21cm, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11180.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Herendi Viktória mintás 9db lapostányér d:25,5cm, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11181.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Herendi Viktória mintás süteményes készlet + tortatál, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11182.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Herendi Viktória mintás szendvicses készlet, kézzel festett, kosaras nyomott porcelán, jelzett, kopásnyomokkal.
11183.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Herendi Viktória mintás, kosaras nyomott porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal.
11184.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
11
11185.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Herendi Viktória mintás kenyeres kosárka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 26x16cm
11186.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft