Porcelán

Tételek száma: 227

Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm
11211.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi vegyes porcelán tétel (11 db), tál, tányér, tálkák, vegyes mintákkal, kopásnyomokkal.
11212.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Herendi vegyes porcelán tétel (20 db), cipő, tojás, sütis tányérok, tejkiöntő, fonott kosaras tálka, vegyes mintákkal, kopásnyomokkal.
11213.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
9
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm
11214.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Herendi Viktória mintás, kratér váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 20,5cm
11215.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 15cm
11216.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Herendi porcelán harmonikázó fiú, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20 cm
11217.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11,5 cm
11218.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Herendi mézet cipelő maci (mackó, medve), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11219.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Herendi favágófiú. Kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm
11220.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi virágmintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 7 cm
11221.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi 1943 virágmintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8,5 cm
11222.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft