Porcelán Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2517538
11319
410
Augarten osztrák díszváza, eredeti dobozában, porcelán, jelzett, m: 15,5cm 990505
11320
410
Ernst Bohne sons, Rudolstadt, Germany, Halászfiú porcelán, jelzett, apró lepattanással a kalapon, cca 1854-1920, m:17cm 2512899
11321
410
Kronester kávés készlet, kézzel festett porcelán, jelzett, apró csorbák, 2db csésze, 1 db cukortartó, 1 db tálca 2531574
11322
410
Pásztor legény, magyaros öltözetben. Porcelán figura, Jelzés nélkül, sérült 18 cm 2505720
11323
410
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm 2529244
11324
410
Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db 2529166
11325
410
Lux nagyméretű porcelán gólya, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, gyári mázhibákkal, m: 39 cm 2528927
11326
410
Virág és pillangómintás román porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2529007
11327
410
Román porcelán fiú szőlőfürttel, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2528877
11328
410
2 db sörös korsó, porcelán és üveg, kopásnyomokkal, m: 14 és 17 cm 2528834
11329
410
Kék-fehér csíkos román porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2528828
11330
410
4600
Wallendorf porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft