Porcelán Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2502642
11283
410
Hollóházi butykos, Asztalitenisz Budapest 1982 felirattal, jelzett, kopott, dugóval m: 16cm 2503432
11284
410
Hollóházi tál, Szivárvány kupa 85 asztalitenisz ranglista verseny II. hely felirattal, jelzett, kopott, 18x20cm 2485799
11285
410
Hollóházi porcelán korsó H.B.m. Tanácsi Építőipari Vállalat. dekorral. m: 14 cm 2512556
11286
410
Hollóházi kávés kiöntő. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 2512586
11287
410
Hollóházi porcelán áttört váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 22 cm 2512557
11288
410
Hollóházi teás kanna, kiöntő. Részben kézzel festett, jelzett, apró lepattanással a rózsán 2421308
11289
410
Antik porcelán hat személyes süteményes készlet. Áttört, kézzel festett, jelzés nélkül. Egy tányér ragasztott. d: 18 cm, d. 26 cm 2543877
11290
410
Biedermeier aranyozott hántolt üveg váza. Többrétegű, fújt, hámozott, zománcfestett üveg. Kopott, . m: 23 cm 2545260
11291
410
Meissen sültestál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: csillagos Meissen, csorbákkal, lepattanásokkal, 44x38 cm 2548951
11292
410
Boch Freres Belgium KEralux virágos fedeles váza, porcelán, kopott, jelzett. m:44cm. Az 1841-ben alapított Boch Freres Keramis (később Royal Boch) az egyik legjelentősebb belga kerámiagyártó volt. A cég hírneve Charles Catteau (1880-1966) érkezésével nőtt meg, aki a Manufacture Nationale de Sevres-nél tanult, és aki a cég "Atelier de Fantaisie"-jét vezette. Az art-deco darabjairól ismert, ezek között van néhány Iznik ihlette terv, mint például a jelen példány, amely az ilyen darabok iránti folyamatos európai népszerűségről és a Kelet iránti érdeklődésről tanúskodik. 2549170
11293
410
Sarreguemines Fleury, francia, fajansz, süteményes tányér 2db. 1930 körül. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, egyiken apróbb csorba. d: 18,5 cm 2549165
11294
410
Sarreguemines Fleury, francia, fajansz, süteményes tányér 2db. 1930 körül. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft