Porcelán Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2547160
11259
410
Zsolnay pillangómintás porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8×11,5×8 cm 2547162
11260
410
Zsolnay virágmintás kis porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x12x6,5 cm 2545252
11261
410
Zsolnay nagyméretű bögre, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, m:10cm 2392378
11262
410
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal, a kiöntő teteje hiányzik 2391700
11263
410
32000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, egy csészealj hiányzik 2549384
11264
410
2 db Zsolnay patikai mérőedény, (100 ill. 250 g), matricás, az egyik jelzett, apró kopásokkal, különböző méretben 2549610
11265
410
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza és fali kép, jelzett, matricás, kopással, m: 20 cm, 9x12cm 2545704
11266
410
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm 2545557
11267
410
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm 2545555
11268
410
Hollóházi Szász Endre által tervezett tálka. Jelzett, kopott. 14x12 cm 2545550
11269
410
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, jelzett, matricás, kopással, m: 20 cm 2195039
11270
410
Jelzés nélkül: Antik, fajansz asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búra nélkül. 34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft