Porcelán

Tételek száma: 227

Herendi Viktória mintás süteményes tál, 2db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 31x24cm
11187.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
10
Herendi Viktória mintás süteményes tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 27x24 cm
11188.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
10
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott váza, kopásnyomokkal, jelzett. m: 25cm
11189.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Herendi Viktória mintás, háncs nyomott lámpatest,kopásnyomokkal, jelzett. m: 25cm
11190.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Herendi Viktória mintás négyágú gyertyatartó. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. m: 22,5 cm
11191.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Herendi Viktória mintás, trombita váza, hibátlan, jelzett. m: 22cm
11192.

Herendi Viktória mintás, "trombita" váza, hibátlan, jelzett. m: 22cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Herendi zöld virágmintás, kosaras nyomott mintás mokkás készlet, kézzel festett porcelán, 1 db alj hiányzik, 1 db aljon csorba, kopott, rózsán apró lepattanás.
11193.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11194.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
11195.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11196.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Herendi porcelán fehér mázas és biszkvit Beethoven büszt, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11197.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Herendi Eton mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett,kopásnyomokkald: 28 cm
11198.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft