Porcelán

Tételek száma: 227

Herendi porcelán harkály madár figura, fakopáncs, kézzel festett porcelán, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 15 cm
11199.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Herendi porcelán virágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 7 cm, m: 7 cm
11200.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Herendi Viktória madaras kínáló, kézzel festett, jelzett, kopott, restaurált, 34x13x14cm
11201.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Herendi Viktória mintás áttört porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm
11202.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Herendi Viktória mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, kopott, m:13cm
11203.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Herendi Viktória mintás porcleán cipő. Kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, . 10 cm
11204.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
21
2db Herendi Viktória mintás és virágmintás porclelán tálka. Kézzel festett, kopott, jelzett, . d: 13,5 cm
11205.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Herendi Viktória mintás, szív alakú bonbonniere, rózsával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 5x8 cm
11206.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Herendi Viktória mintás levél formájú kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal 21x17 cm
11207.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál Kézzel festett, jelzett (125 éves jubileum) kopásokkal, d: 15 cm
11208.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal 18x14 cm
11209.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11210.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft