Porcelán Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2552127
11223
410
Herendi 1942 Rothschild mintás cigarettatartó. Kézzel festett, jelzett, kopott. 8,5 cm 2552130
11224
410
Herendi virág. Kézzel festett, jelzett, kopott, csorba. 10x10 cm 2363387
11225
410
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2505868
11226
410
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm 2363346
11227
410
60000
Herendi régi, Eton mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, egy csészén két aljon hajszálrepedéssel, kanna fedelén lepattanással. 2530834
11228
410
600
Herendi (Óherendi) porcelán mélytányér, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 2530822
11229
410
600
Herendi (Óherendi) porcelán csészealj, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm 2548860
11230
410
40000
2 db Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm 2546026
11231
410
Herendi Eton mintás porcelán fonott kosárka, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, 9,5×7×3 cm 2546007
11232
410
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 4,5 cm 2546001
11233
410
Herendi Viktória mintás porcelán mini amfóra, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2502633
11234
410
Herendi virágmintás lámpa, ernyővel, kopott, koszos ernyő, jelzés nélkül, m: 43cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft