180 000 Ft
486,49 EUR, 529,41 USD
Herendi régi, Eton mintás 12 személyes étkészlet pecsenyés, köretes, mártásos, süteményes tálakkal. Kézzel festett, jelzett, a leveses és a süteményes tálon kis sérülés, hiány.