Porcelán Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2433088
11391
410
6 db porcelán likőrös füles pohár, német, matrica, kopott, jelzés nélkül m: 5,5 cm 2486591
11392
410
Bodrogkeresztúri macik, kézzel festett porcelán, kopott. Jelzett. 13x7, m: 9,5 cm 2551795
11393
410
Német porcelán kisfiú kutyával, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2480156
11394
410
Royal Dux cseh porcelán: Vadász Jelenet, farkas és szarvas, jelzett, restaurált, mázrepedt.
28x14x21 cm 2485768
11395
410
Magyaros legényke, Kézzel festett porcelán figura, jelzett, javított 2503461
11396
410
2 db bodrogkeresztúri fonott tálka, jelzett, kopott. d: 13 és 22 cm 2496080
11397
410
Alföldi kávés csészék aljjal (8 db) Matricás porcelán, jelzett, apró kopások, csorbák. 2513059
11398
410
Thaiföldi porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2389476
11399
410
Virágos mini ékszeres dobozka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással 9x7,5 cm 2504582
11401
410
Bonboniere, porcelán, jelzett, 6x5x3cm 2521478
11402
410
Cseh kávéskészlet, aranyozott porcelán, jelzett, kopott, apró csorbákkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft