Porcelán

Tételek száma: 227

6 db porcelán likőrös füles pohár, német, matrica, kopott, jelzés nélkül m: 5,5 cm
11391.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bodrogkeresztúri macik, kézzel festett porcelán, kopott. Jelzett. 13x7, m: 9,5 cm
11392.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Német porcelán kisfiú kutyával, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm
11393.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Royal Dux cseh porcelán: Vadász Jelenet, farkas és szarvas, jelzett, restaurált, mázrepedt. 28x14x21 cm
11394.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyaros legényke, Kézzel festett porcelán figura, jelzett, javított
11395.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11396.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Alföldi kávés csészék aljjal (8 db) Matricás porcelán, jelzett, apró kopások, csorbák.
11397.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Thaiföldi porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11398.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11399.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bonboniere, porcelán, jelzett, 6x5x3cm
11401.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Cseh kávéskészlet, aranyozott porcelán, jelzett, kopott, apró csorbákkal.
11402.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft