Porcelán Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2467162
11379
410
Cseh porcelán dísztál, lányokkal. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal d: 30 cm 2440480
11380
410
4200
Unterweissbach fekvő puttó, fehér porcelán, jelzett, kopás nyomokkal, újja restaurált. h:15 cm 2439268
11381
410
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 14,5cm 2467164
11382
410
2 db nagy méretű tál. Jelzettek, matricás, hajszálrepedéssel mindkettő d: 30 cm 2463794
11383
410
Orosz rózsás kávés készlet, pótolt fedőkkel, porcelán. Jelzett. Kopott. (5 db csésze, 6 db alj, 3 db szerviz) 2524475
11384
410
Rosenthal aranyozott virágmintás porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5cm 2522244
11385
410
2200
Német váza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 11 cm 2522261
11386
410
Dísztányér, Kosice címerével, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d: 30 cm 2550220
11387
410
Konyhai cukortartó csehszlovák porcelán. Jelzett, 26 cm 2550221
11388
410
Mártásos edény, kanállal. Cseh porcelán XIX. sz. vége. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal 20 cm 2486638
11389
410
Kahla (GDR) retró csésze 2 db kopott, jelzett, d: 14,5cm, m: 7 cm 2318716
11390
410
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft