Orosz rózsás kávés készlet, pótolt fedőkkel, porcelán. Jelzett. Kopott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Orosz-rozsas-kaves-keszlet-potolt-fedokkel-porcelan-Jelzett-Kopott-5-db-csesze-6-db-~II2463794
2463794
11383
410
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Orosz rózsás kávés készlet, pótolt fedőkkel, porcelán. Jelzett. Kopott. (5 db csésze, 6 db alj, 3 db szerviz)
: nagy_andras