Royal Dux cseh porcelán: Vadász Jelenet, farkas és szarvas, jelzett, r... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Royal-Dux-cseh-porcelan-Vadasz-Jelenet-farkas-es-szarvas-jelzett-restauralt-mazrepedt-28~II2480156
2480156
11394
410
Leírás: Royal Dux cseh porcelán: Vadász Jelenet, farkas és szarvas, jelzett, restaurált, mázrepedt.
28x14x21 cm
: nagy_andras