Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-Jurcsak-Laszlo-altal-tervezett-hamuzo-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-apro-m~II2545704
2545704
11266
410
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm
: nagy_andras