Kék-fehér csíkos román porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kek-feher-csikos-roman-porcelan-vaza-jelzett-kopasnyomokkal-m-18-5-cm~II2528834
2528834
11329
410
Leírás: Kék-fehér csíkos román porcelán váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
: karap_norbert