Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/410/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Bavaria-porcelan-teascsesze-alatet-es-desszertes-tanyer-matricas-jelzett-kopasnyomokka~II2529244
2529244
11324
410
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Bavaria porcelán teáscsésze, alátét és desszertes tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 3 db
: nagy_andras