Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10351.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött osztrák vagy német festő alkotása: Hölgy virágokkal. Olaj, vászon. Szélein egészen apró felületi sérülésekkel, kopásokkal. 67x50 cm
10352.
Jelzés nélkül, feletehően a XIX sz. végén vagy a XX. sz. elején működött festő alkotása: Kisbaba nyuszi családdal. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x28 cm
10354.
Ebenspanger (?) jelzéssel, feltehetően a XIX. sz. végén működött festő alkotása: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír., lapon apró foltokkal. Régi, kissé kopott fa keretben. 20x29 cm
10356.
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női akt, 1970 (kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt vázlat). Olaj, farost. 50x35 cm