Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 244

10348.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
10349.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10350.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött osztrák vagy német festő alkotása: Hölgy virágokkal. Olaj, vászon. Szélein egészen apró felületi sérülésekkel, kopásokkal. 67x50 cm
10351.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Jelzés nélkül, feletehően a XIX sz. végén vagy a XX. sz. elején működött festő alkotása: Kisbaba nyuszi családdal. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x28 cm
10352.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Olvashatatlan jelzéssel, XIX sz. végén/XX. elején működött festő alkotása: Női portré, 1899. Szén, kréta, papír. Sérült 57,5×40,5 cm
10353.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Ebenspanger (?) jelzéssel, feltehetően a XIX. sz. végén működött festő alkotása: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír., lapon apró foltokkal. Régi, kissé kopott fa keretben. 20x29 cm
10354.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
10355.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
10356.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Jelzés nélkül, feltehetően Oláh, Alexander (Oláh István?-) műve: Téli társaság. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 50x70 cm
10357.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
S. Damms jelzéssel: Holland kikötő. Olaj, vászon. 60x90cm, szép keretben.
10358.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
10359.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft