Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492149
10372
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Almási jelzéssel: Tenyeres-talpas. Olaj, farost, 50x37 cm 2468079
10373
404
Baja B jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fa keretben, 31×50 cm 2458485
10374
404
Bakonyi jelzéssel: Utcarészlet, rézkarc, papír, foltos, 24×17,5 cm 2437006
10375
404
Barcsay jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír, sérült. Sérült, üvegezett fa keretben. 59x74 cm 2492277
10376
404
30000
Barcsay jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Tempera, papír. Üvegezett fa keretben. 18x48 cm 2494829
10377
404
Barcsay jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, kissé sérült (felületi festék hiánnyal), 39x69,5 cm 2473871
10378
404
Bán Illés jelzéssel: Férfi portré. Szén, papír. Lap teteje kissé sérült. 43x30,5 cm 2493389
10379
404
Bánfi jelzéssel: Balatoni horgász. Olaj, karton. Keretben. 21x31 cm 2409830
10380
404
4400
Bártfa jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, 49,5x38,5 cm 2492514
10381
404
Barzó E jelzéssel: Lovasok. Olaj, falemez. Üvegezett, sérült fa keretben, 44×33,5 cm 2492843
10382
404
L Basset jelzéssel: Párizsi részlet. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 50x40 cm 2495705
10383
404
Bécy jelzéssel: Szénás szekér. Olaj, fára kasírozott vászon. 14x22cm, sérült keretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft