Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2151764
10588
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Férfi portré (kétoldalas mű). Vegyes technika, karton, sérült, 40x30 cm 2495307
10589
404
Jelzés nélkül: Színes táj. Olaj, vászon, sérült. Fa keretben, 33×40 cm 2495254
10590
404
Jelzés nélkül: Zöld táj. Olaj, vászon, kartonon, fa keretben, 29,5x40 cm 2497358
10591
404
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben, 25x35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft