Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2494874
10384
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Bereczk K jelzéssel: Hazafelé. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 36,5x46 cm 2495506
10385
404
Berkes jelzéssel: Nagyváros Olaj, vászon. Sérült. 50×70 cm 2468788
10386
404
Bernáth Aurél jelzéssel: Festőnövendékek. Akvarell, ceruza, papír. Lap bal felső sarkában törésnyommal. 29,5×22,5 cm 2447628
10387
404
Bernáth Aurél jelzéssel: Táj. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 22,5x29,5 cm 2468784
10388
404
Bernáth Aurél jelzéssel: Festőiskola. Akvarell, ceruza, papír. Lap bal felső sarkában törésnyommal. 29,5×13 cm 2494936
10389
404
Biai jelzéssel: Sétálók. Olaj, farost. Kissé sérült fa keretben, 50×40 cm 2494742
10390
404
3800
BM jelzéssel, 2 db rajz: Virág, tus, papír, lapszélei apró szakadással, 29,5×21 cm. Strucc, szén, papír, 29,5x21 cm 2439308
10391
404
Bolmányi jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, vászon, farostra kasírozva, sérült. Kopott, kissé sérült fa keretben. 55x100 cm 2466055
10392
404
Bolmányi jelzéssel: Színes kép. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 18x32 cm 2462629
10393
404
Bolmányi jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír. 24x34 cm 2426232
10394
404
Bözsi jelzéssel: Leanderes udvar. Akvrarell, papír. Dekoratív, üvegezett keretben. 54x80 cm 2298281
10395
404
Csaba (Ásztai Csaba?) jelzéssel: Az örökös, 1987. Különleges nyomat, papír, művészpéldány E.A. jelzéssel. Sarkaiban sérült és hiányos, lap alján kisebb szakadással. 39,5x59,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft