Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2365495
10420
404
34000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
K. Edit jelzéssel: Az ifjú Beethoven. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 20,5x17,5 cm 2470747
10421
404
Kádár Béla jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír, felületi vetemedésekkel, törésekkel, paszpartuban, hátoldalán Gyarmathy Tihamér 1992 felirattal, 50x34 cm 2485470
10422
404
Kalakán László: Partmenti táj. Olaj, vászon, dekoratív keretben. 48x68 cm 2466048
10423
404
Kassák Lajos jelzéssel: Jelenet. Tus, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 25x19 cm 2496150
10424
404
Kátai jelzéssel: Orgonacsokor. Olaj, papír. 25x35 cm 2468798
10425
404
Katona Nándor jelzéssel: Havas táj. Olaj, farost. Sérült fa keretben. 60x50 cm 2458447
10426
404
Katulic jelzéssel: Szerelem gyümölcse
Fametszet, papír. sérült, 28x18cm 2458456
10427
404
Katulic jelzéssel: Cantata Profana
Fametszet, papír. sérült, 14x9cm 2458453
10428
404
Katulic jelzéssel: A hűtlen asszony balladája
Fametszet, papír. sérült, 20x28cm 2458388
10429
404
El Kazovszkij nyomán: Akt.
Olaj, karton, 35x49cm 2496256
10430
404
KJ jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon, vakkeret nélkül, 39×49,5 cm 2432572
10431
404
Klie Z jelzéssel, 2 db mű: Női portré. Kréta, papír, sérült. 30,5x42,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft