Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2411965
10408
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Gál jelzéssel: Tihanyi tály. Pasztell, akvarell, papír. Jelzett. üvegezett keretben. 35x32 cm 2468793
10409
404
Gedő jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír. Üvegezett fa keretben. 24x18 cm 2474186
10410
404
Girotti jelzéssel: Hegyvidéki tó. Olaj, vászon. 65x95,5 cm 2493382
10411
404
Hedwig Grünzweig: Tigrisek. Olaj, vászon. Jelzett. Keretben. 24x17 cm 2449108
10412
404
Gulácsy jelzéssel: Sétálók. Vegyes technika, papír. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 42,5×28 cm 2458385
10413
404
Gulácsy jelzéssel: Tájkép.
Olaj, papír, üvegezett keretben, 42x28cm 2495715
10414
404
Hajós jelzéssel: Tanya. Olaj, farost. 20x30cm, sérült keretben. 2492678
10415
404
Háry Gy jelzéssel: Napfényes tengerpart. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 30,5x38 cm 2494276
10416
404
Henczné Deák Adrienne jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, kissé sérült. Dekoratív, sérült keretben, 40x30 cm 2494533
10417
404
H. Herbst jelzéssel: Ősz (Herbst). Színes rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 9,5x8 cm 2494787
10418
404
Iványi Grünwald Béla jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, lap széle sérült, 30,5x43 cm 2458393
10419
404
Jonesak A. jelzéssel: Bohóc.
Olaj, préselt falemez, 35x32cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft