Háry Gy jelzéssel: Napfényes tengerpart. Akvarell, papír. Üvegezett fa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Hary-Gy-jelzessel-Napfenyes-tengerpart-Akvarell-papir-Uvegezett-fa-keretben-30-5x38-cm~II2492678
2492678
10415
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Háry Gy jelzéssel: Napfényes tengerpart. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 30,5x38 cm
: pelikán_kristóf