Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2493662
10360
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. művész munkája: Gábriel arkangyal, novgorodi ikon. Tempera, vászon, fatáblára kasírozva, sérült, 30×23,5 cm 2492720
10361
404
30000
Váli Gyula 939 jelzéssel: Éjszakai budapesti panoráma a régi Erzsébet-híddal. Olaj, vászon. 60x80 cm 2393735
10362
404
Jelzés nélkül, 2 db mű: Angyalok földje, mozi. Filctoll, papír. Paszpartuban. 40x60 cm + Tripoliszi kocsma. Filctoll, papír. Fa keretben. 40x60 cm 2495272
10363
404
15000
Olvashatatlan (Kemény?) jelzéssel: Esztergomi részlet a bazilikával, 1948. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben, 20x28 cm 2495268
10364
404
15000
Olvashatatlan (Kemény?) jelzéssel: Esztergomi várrészlet, 1948. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x20 cm 2493293
10365
404
Jelzés nélkül, a XX. sz. második felében működött magyar grafkus alkotása (Kass János?): Illusztráció. Lavírozott tus, fedőfehér, papír, paszpartuban, 21x15,5 cm 2494697
10366
404
Japán sakura, cseresznyefa virágzás. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. 22x28cm. Edo-korszak (1615-1868) XVIII. század második fele. Üvegezett fa keretben. 2494691
10367
404
Sadatoshi (1704-1769): Japán életkép. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. 19x14cm. Edo-korszak (1615-1868) XVIII. század közepe. Üvegezett fa keretben. 2495581
10368
404
Olvashatatlan jelzéssel (Eva Seday?): Csendélet. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, kopott üvegezett fa keretben, 70x60 cm 2494906
10369
404
August Pettenkofen (1822-1889) festménye után, olvashatatlan jelzéssel: Szerelmesek. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 32x24 cm 2491876
10370
404
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Piros kendős menyecske. Olaj, vászon, jelzett, vakráma nélkül, 50x40 cm 2258300
10371
404
Adler János 1873 jelzéssel: Sétáló pár. Tus, papír. Üvegezett fa képkeretben. 17x13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft