Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
5 000Ft
26
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Japán sakura, cseresznyefa virágzás. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. 22x28cm. Edo-korszak (1615-1868) XVIII. század második fele. Üvegezett fa keretben.