Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
11 000Ft 29,73EUR, 32,35USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Női akt, 1970 (kétoldalas mű, hátoldalán absztrakt vázlat). Olaj, farost. 50x35 cm