Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2380949
11273
402
34000
Hutschenreuter étkészlet 6 személyes. Matricás, jelzett, minimális használati kopással. 2415195
11274
402
Myotts Country Life étkészlet, levonóképes, jelzett, lepattanással, kistányérok nélkül 2414198
11275
402
Myotts Country Life angol porcelán teás és süteményes készlet, 12 db tányér + 12 db csésze aljjal + kanna + cukortartó + kis kiöntő. Levonóképes, jelzett, néhány apró mázrepedéssel. 2468152
11276
402
Keménycserép váza, ólommázas, jelzés nélkül, kis lepattanásokkal. m: 18 cm 2448323
11277
402
38000
Szávoszt Katalin (1941- ): Vitalitás.
Bisquvit fali porcelán kisplasztika. Hibátlan. 29x25,5cm Jelzett: Szávoszt'96
Keretbe foglalt porcelánból készített relief-szerű, hajtogatott, hullámzó drapéria-felületeit néhol grafikus elemekkel színesíti. 2458233
11278
402
12 darabos feliratos porcelán fűszertartó készlet fedelekkel, kétféle méretű edényekkel: m: 18 cm, m. 11 cm Kopásokkal 2435562
11279
402
6 személyes keleti jellegű vékony porcelán teáskészlet. Jelzett. Hibátlan. Sérült dobozában. doboz mérete: 51,5x37x12 cm 2328368
11280
402
Schönwald virágmintás porcelán teás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, 8 db csésze, 6 db alj, cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2328353
11281
402
Schönwald virágmintás porcelán mokkás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, kiöntő, 7 db csésze, 11 db alj, cukortartó fedél nélkül, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2435584
11282
402
cca. 1930 Schlagenwald porcelán 18 darabos étkészlet, 1 db leveses tál fedővel, 1 db szószos tál fedővel és aljával, 1 db fűszertartó, 1 főzelékes tál, 2 db tortatál, 1 db sültes tál, 6 db levesestányér, 5 db lapostányér, szép állapotú, apró kopásokkal és repedésekkel. Jelzett. 2474214
11283
402
4 db Láng M. Budapest áttört, porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 19 cm 2358609
11284
402
Kínai tea szertartáshoz való Quinghuaci porcelán készlet dísz dobozban, újszerű állapotban. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan. / Chinese tea ceremony set in original box and bag: Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft