Porcelán

Tételek száma: 293

Goebel Artis Orbis Claude Monet sorozat 3 porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan. 13x11 cm
11286.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Sévres fajansz tálka réz lábakon. XIX. sz. Franciaország, kézzel festett, jelzett, mázhiánnyal, d: 15 cm
11287.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
19
11288.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Biedermeier és Késő Empire, bécsi 2db csésze alj és 1 db tejes kiöntő (fedő nélkül) porcelán, sárga fonddal és aranyozással, szögletes füllel. Jelzett: masszába nyomott 808, 811, 827 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1808, 1811,1827. Csésze alj d.: 13 és 14 cm, kiöntő m: 12 cm (kopott , hajszálrepedt) Egyik aljon felirat: Dune amitié durable. (Egy örök barátság.)
11289.

Biedermeier és Késő Empire, bécsi 2db csésze alj és 1 db tejes kiöntő (fedő nélkül) porcelán, sárga fonddal és aranyozással, szögletes füllel. Jelzett: masszába nyomott 808, 811, 827 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1808, 1811,1827. Csésze alj d.: 13 és 14 cm, kiöntő m: 12 cm (kopott , hajszálrepedt) Egyik aljon felirat: "D'une amitié durable." (Egy örök barátság.)

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
20
Meisseni áttört porcelán tál. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11290.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Biedermeier bécsi csésze porcelán, sárga fonddal és aranyozással, ívelt füllel. Mindkét darabon jelzett: masszába nyomott 825 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1825. Csésze m.: 7,5 cm, alj d.: 13 cm (kopott valamint az aljon apró csorba)
11291.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
19
Gustav Klimt Collection dekoratív díszváza eredeti dobozában. Porcelán, matricás A csók című festmény dekorjával díszítve. Jelzett. Hibátlan állapotban. 7x16x20cm
11292.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán plakett, bőr keretben. Matricás, jelzett, hibátlan 14x9 cm (kerettel)
11293.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
22
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka bőrrel borított fa alapon, kis kopásnyomokkal, d: 8 cm, alap d: 18 cm
11294.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hollóházi Szász Endre (Napfény c. alkotásából részlet) által tervezett mintával díszített porcelán tálka. Matricás, jelzett, kopott, apró karcok. d:15,5 cm
11295.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11296.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25,5 cm
11297.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft