Biedermeier és Késő Empire, bécsi 2db csésze alj és 1 db tejes kiöntő (fedő nélkül) porcelán, sárga fonddal és aranyozással, szögletes füllel. Jelzett: masszába nyomott 808, 811, 827 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1808, 1811,1827. Csésze alj d.: 13 és 14 cm, kiöntő m: 12 cm (kopott , hajszálrepedt) Egyik aljon felirat: "D'une amitié durable." (Egy örök barátság.)
Biedermeier bécsi csésze porcelán, sárga fonddal és aranyozással, ívelt füllel. Mindkét darabon jelzett: masszába nyomott 825 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1825. Csésze m.: 7,5 cm, alj d.: 13 cm (kopott valamint az aljon apró csorba)
Gustav Klimt Collection dekoratív díszváza eredeti dobozában. Porcelán, matricás A csók című festmény dekorjával díszítve. Jelzett. Hibátlan állapotban. 7x16x20cm
Hollóházi Szász Endre (Napfény c. alkotásából részlet) által tervezett mintával díszített porcelán tálka. Matricás, jelzett, kopott, apró karcok. d:15,5 cm