Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2467413
11188
402
Herendi Apponyi mintás fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm 2473460
11189
402
Herendi Eton mintás bonbonier, apró lepattanás a rózsán, kézzel festett, jelzett, m:10 cm, d:12 cm 2471365
11190
402
Herendi Eton mintás, bányász motívumos mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Ritka! m: 4 cm, d: 11 cm 2458169
11191
402
Herendi Eton mintás porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett,kopásnyomokkald: 28 cm 2471371
11192
402
Herendi Eton mintás, bányász motívumos tálka. Kézzel festett, jelzett, alján néhány apró folttal. Ritka! d: 10 cm 2467414
11193
402
Herendi Eton mintás hat személyes mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, erősen sérült, ragasztott, kopott..... 2472873
11194
402
60000
Herendi Hecsedli mintás lámpa, Kézzel festett, méhsejtes áttört duplafalú porcelán, jelzett, hibátlan, Erősen sérült ernyővel. 64 cm 2386132
11195
402
13000
Herendi csipkebogyó mintás, áttört dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 28 cm 2471933
11196
402
Herendi csipkebogyó mintás süteményes készlet. 6 + 1 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d:21 cm, d: 29 cm 2471936
11197
402
Herendi csipkebogyó (hecsedli) mintás 6 db mély tányér + 1 db nagy sültes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2433405
11198
402
Herendi virág mintás leveses tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 33x23 cm 2421102
11199
402
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft