Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2467997
11237
402
3800
Zsolnay pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x10 cm 2433373
11238
402
55000
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2472424
11239
402
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan. m: 14 cm 2471888
11240
402
Zsolnay eozin mázas porcelán feszület. Jelzett, apró karccal.10 cm 2393312
11241
402
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:15 cm (tervező:Sinkó András) 2471802
11242
402
4600
Zsolnay porcelán térdelő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 2468656
11243
402
2200
Zsolnay kisfiú a búgócsigával, fehér mázas, jelzett, hibátlan (gyári vaspöttyök vannak rajta), m:11 cm, h: 14 cm (tervező:Sinkó András) 2471653
11244
402
Zsolnay nyuszi figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, tűzrepedéssel m:6 cm 2468677
11245
402
Zsolnay karikázó kisfiú a kutyával, fehér mázas, hibátlan (gyári vaspöttyökkel), jelzett (Sinkó), h: 19 cm, m:18 cm 2468680
11246
402
Zsolnay térdelő akt, festetlen porcelán, jelzett, hibátlan, m: 22cm 2468683
11247
402
Zsolnay lány könyvel, fehér mázas, jelzett, m: 17,5 cm 2468684
11248
402
Zsolnay porcelán oroszlán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft