Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2470421
11249
402
Zsolnay Török János: Női figura. Kézzel festett porcelán, apró kopásokkal, vaspöttyökkel. Jelzett. m: 26 cm 2471388
11250
402
Zsolnay levélmintás hamutál. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11 cm 2419221
11251
402
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáskészlet, 6 személyes, kanna, kiöntő, cukortartó, 6 db csésze aljjal. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, néhány kisebb mázrepedéssel. 2419182
11252
402
Zsolnay mitológiai jelenettel díszített, irizáló porcelán teáscsészék aljjal, 5 db. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, az egyik aljon lepattanással 2392386
11253
402
Zsolnay porcelán 4 személyes teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal 2392378
11254
402
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal, a kiöntő teteje hiányzik 2391700
11255
402
32000
Zsolnay porcelán mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, egy csészealj hiányzik 2391779
11256
402
14000
Zsolnay kék-arany süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, egyik tányér szélén minimális kopás. d: 30 cm, 19 cm 2421144
11257
402
6 db Zsolnay süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egy tányéron repedések, többin mázrepedések. 2433295
11258
402
4800
Zsolnay rózsaszín porcelán tálca. Matricás, jelzett, kopással. 39x16 cm 2474307
11259
402
Zsolnay Porsche 1905 autós retro bögre. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 9 cm 2474410
11260
402
Zsolnay virág mintás porcelán vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft