Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2470353
11346
402
Csavargó figura, festett bisquit porcelán, kopásokkal, apró sérülésekkel. m: 17cm 2470320
11347
402
Vegyes porcelán tétel. ( Misa maci, (Moszkvai Olimpia Kabala 1980) porcelán figura, olimpiai ötkarikás logóval, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm, Hollóházi art deco kutya figura. Kézzel festett ,jelzett, hibátlan 10x6 cm, Zsolnay nyuszi figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 9 cm, Zsolnay labdázó cica, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 12×3,5×3,5 cm) 2467713
11348
402
Royal Doulton szecessziós kőedény füles korsó. Jelzett. Apró csorbák. Anglia, London, 1905 körül. m: 21cm 2470655
11349
402
Szecessziós díszváza. Formába öntött porcelánfajansz, palástján áttört aranybrokát díszítménnyel. Felületén kidomborodó, színes zománccal festett keleties virágdekor. Erősen sérült, restaurált.
Alján jelzett: masszába nyomott Fischer J. Budapest és 2021 formaszám.
Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége.
m: 27 cm 2470938
11350
402
Szecessziós díszváza, kézzel festett, aranyozott porcelán, jelzett, kopott, m: 23cm 2471545
11351
402
Barokk kagyló alakú porcelán kínáló bronz talpon, jelzett, hibátlan. m: 18 cm 2458769
11352
402
Rokokó jelenet, porcelán, jelzett, sérült, 33x23x26 cm 2348375
11353
402
Szacuma jellegű teás készlet 3 személyes. Kézzel festett kis sérüléssel. Jelzett. 2471329
11354
402
4800
Német porcelán hölgy, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2471315
11355
402
Wallendorf porcelán puttó kutyával, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2471463
11356
402
Metzler Orloff porcelán táncoló kislányok, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2428708
11357
402
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Stan és Pan - Laurel and Hardy, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, hüvelykujj ragasztott m: 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft