Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2471842
11394
402
Kalocsai mintás pálinkás kulacs + 6 db pohár. Matricás, jelzett, hibátlan. 2471858
11395
402
2 db porcelán, kisfiú gólyával, feszület, kopott.m: 9,5 és 10 cm 2472396
11396
402
Augarten Wien hamutálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13 cm 2472789
11397
402
Éjjeli lámpa, porcelán, matricás, hibátlan, 11x13x10cm 2472814
11398
402
Johnnie Walker Red Label feriratos angol porcelán kancsó. Hibátlan. Jelzett. m: 16,5cm 2469706
11399
402
Virág mintás porcelán szelence. Matricás, jelzett, hibátlan. 6,5x5,5 cm 2424077
11400
402
Höchst porcelán levél formájú kínáló, jelzett, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19x14,5 cm, m: 4 cm 2346316
11401
402
Victoria csehszlovák lapos porcelán tál, jelzett, apró kopásnyomokkal, 16x12 cm 2393761
11402
402
Ezüst mázas porcelán mokkás és teáskészlet hiányosan. Kopással, egy fedő sérült, hiányos, jelzés nélkül 2428712
11403
402
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Kovács, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, sérült, nyak ragasztott m: 30 cm 2428717
11404
402
Azonosítatlan jelzéssel: Virágos lányka. biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, lepattanással a virágon 21 cm 2469463
11405
402
Laine porcelán Napoleon és Josephine képes tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft